Головна » 2016 » Квітень » 29 » 30-річчя Чорнобильської катастрофи
11:33
30-річчя Чорнобильської катастрофи

     Згідно наказу відділу освіти Токмацької міської ради від 03.02.2016 р. № 30

«Про виконання рішення виконкому від 28.01.2016р.

№ 25 «Про затвердження Плану міських заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» та згідно плану роботи ЦДЮТ на 2015-2016 н. р. в Токмацькому ЦДЮТ протягом березня – квітня 2016 року була проведена відповідна виховна робота.

1.    Вихованці гуртка «Декор» (керівник Рогова І.Б.) у березні 2016 р.  взяли участь в обласному конкурсі дитячого малюнка «Мирний атом у долонях людини». На конкурс були представлені роботи «Атом для добра і миру» ( автор -  Орєхова Аліна) і «Діти світу за мирний атом» (автор -  Чорна  Ангеліна) .

2.    Вихованці гуртка українознавства «Барвінок» (керівник Тищенко Н.І.) 26 квітня 2016 року  підготували і провели тематичний виховний захід «Полин – трава гірка». На заході були присутні вихованці та керівники гуртків ЦДЮТ . У ході заходу ведучі  надали інформацію про причини і наслідки Чорнобильської катастрофи, реалії і перспективи використання атомної енергії в Україні і світі. Пам’ять жертв Чорнобильської аварії була вшанована «хвилиною мовчання». У ході заходу був використаний відеоматеріал з реконструкцією подій на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. Присутні на заході вихованці гуртків активно брали участь в обговоренні трагічних подій. Після закінчення заходу група вихованців гуртка українознавства взяла участь у покладанні квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи у міському сквері. 

3.    В гуртках ЦДЮТ протягом березня-квітня 2016 року були проведені тематичні бесіди з вихованцями гуртків на теми:

•    «Чорнобиль: маловідомі факти» (гурток «Основи біології», кер. Волчанова С.В.)
•    «Чорнобиль – трагедія і подвиг» (гурток «Стань творцем свого життя» , кер. Підгородецька І.П.)
•    «Чорнобиль не має минулого» (гурток «Організатори дозвілля», кер. Шарко В.В.)

4.    На першому поверсі ЦДЮТ оформлений куточок пам’яті жертв Чорнобильської трагедії « 30 років Чорнобильській катастрофі»

 

 

Переглядів: 127 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close