Головна » 2016 » Травень » 20 » День Європи в ЦДЮТ
12:17
День Європи в ЦДЮТ

 

В рамках відзначення Дня Європи в Запорізькій області в Токмацькому ЦДЮТ проведена відповідна виховна робота з гуртківцями.

   Гурток «Організатори дозвілля» (кер. Шарко В. В.) 11 травня 2016 року підготував і провів тематичний виховний захід «Європейське майбутнє України».

  «Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше і люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр». Ці слова Вольтера стали епіграфом до виховного заходу.

   Учасники заходу отримали від ведучих цікаву інформацію про Європейський Союз , передумови та історію його виникнення; спільно з ведучими визначили основні норми і принципи функціонування європейської спільноти: демократію, верховенство права, рівні умови для всіх, побудову суспільства турботи і справедливості,  повагу до себе та інших, прагнення до миру.

   У ході вікторини «Що ти знаєш про Європейський Союз» був визначений рівень проінформованості учасників заходу про Європейський Союз.   Під час вікторини учасники заходу отримали  цікаву інформацію про Прапор, Гімн та девіз ЄС; про те, коли і ким було запроваджене свято - День Європи; про головні керівні інституції Європейського Союзу; пам’ятники історії та культури європейських країн.

       У ході заходу його учасники поділилися думками про європейське майбутнє України, окреслили проблеми і завдання, які треба вирішити в нашій країні, щоб стати повноправним членом європейської спільноти.  Організатори заходу і його учасники висловили переконання, що наш народ з його культурною спадщиною і гуманістичною ментальністю достойний зайняти в Європі гідне місце.

                   

Переглядів: 114 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close