Головна » 2017 » Грудень » 29 » Новорічне свято в Центрі дитячої та юнацької творчості.
14:09
Новорічне свято в Центрі дитячої та юнацької творчості.

 

Новорічна ялинко, палай! Зло в Добро обертай!

  Під такою назвою пройшло традиційне новорічне свято в Центрі дитячої та юнацької творчості напередодні Нового року. Всього було організовано і проведено 11 новорічних ранків для школярів міста, у ході яких діти мали змогу подивитись театралізовану виставу, взяти участь у рухливих новорічних естафетах і танцювальній програмі.   Близько 1000 юних глядачів – учнів ЗНЗ № 1, №2, №4, №5, №11, №12  побували на новорічних святах в ЦДЮТ.

  Сюжет новорічної вистави було запозичено із сучасної  казки «Холодне серце». Казкові герої – принцеси Ельза і Анна, кумедний сніговичок Олаф, зачарований принц Ханс і сміливий  Кристоф, чаклунка Маліфісента та її вірний слуга Ворон , зла Баба Яга і Чахлик Невмирущий – добре знайомі дітлахам. З допомогою могутнього чародія – Діда Мороза врешті врешт зло було покарано і добро перемогло.

  У новорічній виставі всі ролі, хореографічні і вокальні номери виконували вихованці гуртків ЦДЮТ (41 вихованець). Для них 03 січня в ЦДЮТ буде організовано новорічний вогник.

  У період зимових шкільних канікул з 02.01 по 10.01. 2018 р. в Центрі дитячої та юнацької творчості планується проведення розважальних програм для школярів «Різдвяні розваги» (09.01) і «Сумувати ніколи, бо у нас – канікули» (11.01. ) за запрошеннями. Крім того, вихованці гуртків та всі бажаючі запрошуються на майстер-класи з образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва (03.01), показові виступи юних авто- і авіамоделістів (02.01.). Всі масові заходи у канікулярний період починаються о 10.00 годині.

 Запрошуємо всіх бажаючих змістовно провести своє дозвілля у дні зимових канікул!

 

Переглядів: 65 | Додав: tokmakcdiut | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close