Головна » 2013 » Травень » 21 » Обласний семінар для працівників позашкільних навчальних закладів .
15:03
Обласний семінар для працівників позашкільних навчальних закладів .
04 квітня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар для працівників позашкільних навчальних закладів на тему«Організація виховної та масової роботи в позашкільних навчальних закладах».
 
У роботі семінара брали участь:
Заступник міського голови Панфілова О.В.;
Начальник відділу освіти Черкасова С.В.;
Заступник начальника відділу освіти Добриця І. І.;
21 педагогічний працівник позашкільних навчальних закладів з усіх куточків нашої області –Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Василівки, Приморська, Вільнянська, Михайлівки, Оріхова, Молочанська, Куйбишева, Полог;
заступники директорів з виховної роботи міських шкіл – ЗОШ №1, ЗОШ №11, ЗОШ №12, ЗОШ №4;
працівники Обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» - Ревков О.В., заступник директора з науково-методичної роботи, Лукашова А.О., завідуюча методичним відділом;
заступник директора Обласного Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Рижкова Т.І.;
Працівники методичного кабінету відділу освіти - Мосіяш В.Д., завідуюча, Жадан В.І., методист
Після привітання учасників семінару директор ЦДЮТ Івахненко Г.М. представила презентацію досвіду ЦДЮТ з організації виховної і масової роботи .
Після цього учасники семінару побували на розгорнутій екскурсії по Центру творчості, у ході якої ознайомились із мережею гуртків, оформленням навчальних кабінетів та інших приміщень Центру, поспілкувались із керівниками гуртків.
У ході практичної частини семінару його учасники побували на відкритих заняттях Зразкових художніх колективівЦДЮТ – гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Декор» (заняття на тему «Силует») і фольклорного гуртка «Веснянка» (заняття на тему «Робота над постановкою стилізованої фольклорної композиції «Гарбузові посиденьки»).
Завершив практичну частину семінару відкритий виховний захід у стилі арт-сейшн «Вернісаж особистостей», у ході якого були представлені всі напрямки роботи ЦДЮТ та досягнення творчих колективів і окремих гуртківців.
Після завершення практичної частини семінару відбулось його обговорення , у ході якого учасники семінару ділились своїми враженнями , висловлювали побажання, обговорювали спільні для позашкільних педагогів проблеми.
 
 
Фрагмент виховного заходу
 
 
Керівник фолькльорного гуртка  Царегородцева Г.О.
Культорганізатор Лукаш І.О.
 
 
 
Керівник гуртка "Декор"
Рогова І.Б.
 
Обговорення проблем позашкільної освіти.
 
 
 
Обговорення семінару.
 
 
Під час презентаціїї досвіду роботи  ЦДЮТ.
Переглядів: 167 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close