Головна » 2016 » Травень » 12 » ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО.
13:15
ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО.

    Згідно річного плану Токмацького ЦДЮТ на 2015 – 2016 н. р.  та з метою національно-патріотичного виховання в закладі були проведені заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення (8 травня) та 71-й річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ( 9 травня).

Вихованці авіамодельного гуртка (кер. Кримінський А.М.), гуртка «Початкове технічне моделювання» (кер. Бобир В.В.), гуртка «Декор» (кер. Рогова І.Б.), гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (кер. Ковтуненко Н.О.) взяли участь в обласному етапі виставок технічної творчості :

Виставка з початкового технічного моделювання «Перші кроки до технічної творчості» ( 5 робіт);
Виставка з технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно» (2 роботи).

Вихованці гуртка «Стань творцем свого життя» (кер. Підгородецька І.П.) підготували і провели 06 травня 2016 року годину спілкування на тему «Збережемо пам’ять про подвиг». В ході заходу вихованці гуртків були ознайомлені з  історичними фактами, які об’єктивно розкривають величезні втрати і страждання нашого народу під час Другої світової війни. Гуртківці почули багато нового про спражніх героїв України – воїнів-фронтовиків, партизанів і підпільників, працівників тилу. Не був залишений без уваги і подвиг воїнів – учасників АТО, серед яких багато наших земляків .  Під час проведення заходу вихованці здійснили екскурсію до Куточка бойової слави наших земляків, який розташований у виставковому залі ЦДЮТ, вшанували хвилиною мовчання  всіх загиблих у Другій світовій війни та у бойових діях в зоні АТО.
09 травня 2016 року вихованці гуртків ЦДЮТ взяли активну участь в урочистих заходах до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Так, вихованці театрального гуртка (кер. Лукаш І.О.) з літературною композицією взяли участь в урочистому мітингу «Уклін живим, загиблим - слава», який відбувся біля меморіалу «Загиблим токмачанам».

     Вихованці гуртка «Театр барабанщиць» (кер. Підгородецька І.П.) очолили  урочисту ходу  від призаводської площі до меморіалу «Загиблим токмачанам», Стройовий  марш у виконанні юних барабанщиць надав колонні токмачан святкового і урочистого вигляду.

 


Фрагмент виставкової експозиції до виховного заходу

«Збережемо пам’ять про подвиг».

ЦДЮТ, 06 травня 2016 р., виставкова зала.

Куточок пам’яті загиблих воїнів АТО,

жителів Запорізької області. ЦДЮТ, фойє І-го поверху.

Модель літака «Локхід Р-38 «Лайтнінг» - експонат обласної виставки з науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно».

Автор – Гордієнко Кирило , 13 р. (гурток «Авіамодельний», кер. Кримінський А.М.).

 

Обласні виставки проходять у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Модель автомобиля «Mercedes-Benz SSKL» - експонат обласної виставки «Перші кроки до технічної творчості». Автор – Кошель Сергій, 10 р. (гурток «Початкове технічне моделювання», кер. Бобир В.В.)

Крокують юні барабанщиці. 09 травня 2016р., урочиста хода,

вул. Революційна, м. Токмак

 

10. 05. 2016р.    Заст. директора Токмацького ЦДЮТ С.В. Волчанова.

Переглядів: 137 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close