Головна » 2015 » Березень » 24 » Про позашкільне життя в ЦДЮТ.
15:23
Про позашкільне життя в ЦДЮТ.

            Закінчується березень 2015 року, а з ним - перша половина другого семестру навчального року. У будні і свята вирує бурхливе життя в гуртках Центру дитячої та юнацької творчості. А результат роботи гуртків  - це перемоги вихованців в обласних та Всеукраїнських конкурсах і змаганнях, організація і проведення масових заходів для школярів міста.

        9 березня в Україні шанували пам’ять великого Кобзаря. На площі Будинку культури біля пам’ятника Тарасу на честь 201–ї річниці з дня його народження відбувся урочистий мітинг.   З метою вшанування пам’яті великого українського поета 10 березня в Центрі дитячої та юнацької творчості був проведений виховний захід «Т. Г. Шевченко – майстер слова та пензля», який підготували вихованці гуртка українознавства (керівник гуртка Тищенко Н. І.). Під час цього заходу  гуртківці ще раз перегорнули сторінки життя і творчості генія українського слова ,  який прожив всього 47 років , але залишив   про себе  вічну пам’ять в серцях людей всієї планети.

        У цьому навчальному році порадували успіхами вихованці гуртків науково-технічного напряму.  Так, за підсумками обласних змагань з авіамоделювання команда гуртківців ЦДЮТ у складі Козинця Артема, Черевка Данила, Приходька Данила  посіла ІІІ місце в області ( керівник гуртка Кримінський Андрій). А за підсумками обласних змагань з автотрасового моделізму команда гуртківців ЦДЮТ у складі Мельнийчука Олександра і Гуляєва Павла посіла І місце в області (керівник гуртка Бобир Володимир). 14 – 15 березня юні автомоделісти ЦДЮТ знову брали участь в обласних змаганнях з трасового моделізму. За його підсумками ...

        Яскраве , веселе, захоплююче новорічне театральне дійство підготували для юних  токмачан у цьому навчальному році вихованці гуртків художньо-естетичного напряму. Напередодні зимових канікул протягом тижня в ЦДЮТ відбулось понад 10  вистав, у яких було задіяно близько 40-ка гуртківців.  Разом із культорганізатором ЦДЮТ Шарко Вікторією казкові герої новорічної вистави подарували дітям веселий  святковий настрій .

     27 лютого в урочисто прикрашеному залі ЦДЮТ відбувся міський етап фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю». Учні всіх шкіл нашого міста були учасниками фестивалю. Професійне журі відібрало кращі номери. За підсумками огляду до участі в обласному етапі відібрано відповідно 7 номерів школи  № 5, по 3 номери зі шкіл № 1, № 2, № 6  та ЦДЮТ. Центр дитячої та юнацької творчості на обласному етапі будуть представляти вихованці вокального гуртка (керівник Драгалов І. М.), хореографічного гуртка «Браво» (керівник Братіщенко Л. І.), фольклорного гуртка «Веснянка» (керівник Царегородцева Г. О.). В рамках обласного фестивалю-огляду з 13 по 20 березня в ЦДЮТ проводиться міський етап виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». І знову гуртківці ЦДЮТ– активні учасники цього заходу! Понад 50-ти робіт вихованців гуртків ЦДЮТ представлено на міському етапі виставки. Серед них вихованці гуртків, якими керують Рогова І. Б., Ковтуненко Н. О., Пєшехонова Л. Ф., Мусатова Г. Г., Клименко Є. К. Найкращі роботи будуть відібрані міським журі  для участі у обласному етапі виставки.

        Поряд з яскравими видовищними заходами не можна обійти увагою ті заходи,  які відзиваються болем у серці кожного українця. Війна на Сході не залишила байдужими вихованців і працівників Центру дитячої та юнацької творчості. Про це свідчить участь в обласних благодійних акціях «З любов’ю до Героя», «Воїну до Дня Святого Миколая». А пам’ять про загиблих воїнів АТО, уродженців нашої області, увічнена на  стенді , який встановлено на І поверсі ЦДЮТ. Серед  них – наші земляки-токмачани – Левчук Павло і Шелепаєв Олександр. Радість і туга завжди поруч. Таке життя...

      В позашкільній роботі як і в дитячій творчості немає зупинок,  щодня напружено працюємо за планом і перелічили лише найяскравіші  події з нашого бурхливого позашкільного життя.  Багато перемог отримали гуртківці у  різних конкурсах,  є і поразки. З цього складається наше життя.  Навчальний рік в ЦДЮТ продовжується,  попереду – нові конкурси, виставки і  змагання, нові успіхи і перемоги.

     Йде весна, а з нею – надія і сподівання на краще.  Нехай у Великий піст перед Великоднем назавжди на нашій рідній українській землі запанує злагода і мир.

 

                                        Директор ЦДЮТ Івахненко Галина Миколаївна

Команда автомодельного гуртка.

Фрагмент виставки робіт гуртківців.

Учасники виховного заходу.

Виступ фолькльорного гуртка "Веселка".

Стенд увічнення пам'яті загиблих героїв.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 202 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close