Характеристика

 

керівника гуртків «Автотрасове моделювання», «Авіамодельний» Токмацького Центру дитячої та юнацької творчості Токмацької міської ради

Бобиря Володимира Валентиновича,

1973 року народження

 

   Бобир Володимир Валентинович має повну вищу освіту за спеціальністю «Вчитель трудового навчання, креслення, безпеки життєдіяльності, основ підприємництва», педагогічний стаж – 22 роки.

   В Токмацькому ЦДЮТ працює на посаді керівника гуртка з 01. 09. 2013 року по переводу з Токмацького професійного ліцею, де працював на посаді майстра виробничого навчання.

   Бобир В. В. має відповідну науково-теоретичну і практичну підготовку, володіє методикою викладання матеріалу навчальної програми гуртків. Під час гурткових занять Бобир В.В. особливу увагу акцентує на вміння вихованців виконувати різні види конструювання і моделювання, дотримання технічних вимог у процесі виконання робіт, уміння організовувати робоче місце і підтримувати порядок на ньому у процесі роботи. Керівник гуртка слідкує за рівнем сформованості умінь виконання технологічних операцій, дотриманням правил безпечної праці, рівнем самостійності вихованців у процесі організації і виконання роботи. Вносить значний особистий внесок у матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу в гуртках.  Разом із гуртківцями змонтував автотрасу для трасових моделей в Токмацькому ЦДЮТ. Таких трас у Запорізькій області всього дві – в обласному Центрі науково-технічної творчості «Грані» та у Токмацькому ЦДЮТ.

 

   Серед інноваційних педагогічних технологій Бобир В. В. часто використовує інтерактивні методи і прийоми, акцентуючи увагу на таких завданнях, як:

  • Створення позитивного настрою для досягнення колективної мети;
  • Усвідомлення кожним вихованцем гуртка цінності колективних рішень;
  • Надання можливості  вільно висловити свою думку і вислухати товариша.

   Керівник гуртка обирає методичні прийоми, які активізують пізнавальну активність дітей, розвивають критичне мислення, почуття власної особистої відповідальності у спільній справі, співпереживання як в успіхах, так і в невдачах.

   Бобир В. В. багато уваги приділяє залученню дітей до технічної творчості, сприяє популяризації авто- і авіамодельного спорту через веб-ресурси. Про це говориьть популярність створеної гуртківцями тематичної групи «В контакте» - «Трасовий спорт», учасниками якої є більше 200 користувачів Інтернету з різних країн..

  Керівник гуртка  велику увагу приділяє виявленню і розвитку здібних та обдарованих гуртківців, завдяки чому забезпечує високу результативність роботи гуртків.

  Так, за період з 2014 року по 2017 рік    вихованці гуртків, якими керує Бобир В. В. стабільно перемагають в обласних змаганнях з автомоделювання, два останніх роки тримають першість Запорізької області з автотрасового моделювання, є призерами обласних та Всеукраїнських виставок-конкурсів з технічної творчості. За останніх три роки Бобир В. В., колективи гуртків та окремі гуртківців отримали всього 54 нагороди обласного та Всеукраїнського рівнів.

     Бобир В.В. постійно працює над  підвищенням  професійного рівня, бере участь у обласних профільних семінарах,    В педагогічному колективі зарекомендував себе як сумлінний і відповідальний працівник, користується повагою колег, учнів, батьків.

 

25. 01. 2017р.               Директор ЦДЮТ:   Г. М. Івахненко

 

 

 

close