Головна » 2018 » Листопад » 21 » Напередодні новорічних свят
21:33
Напередодні новорічних свят

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ МІСЬКИХ ШКІЛ, УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

 

     Наближаються новорічні та різдвяні свята. Кожного року колектив педагогів та гуртківців  Центру дитячої та юнацької творчості готує для юних токмачан велике новорічне свято. У його підготовці задіяні всі гуртки художньо-естетичного напряму: театральний, хореографічний, вокальний, фольклорний, моделювання одягу, декоративно-ужиткового мистецтва. Керівники і вихованці інших гуртків допомагають з виготовленням реквізиту і декорацій. Результат цієї копіткої праці - цікаве театральне дійство з казковими персонажами, музичними номерами, ігровою програмою, новорічною дискотекою. Крім цього , на глядачів очікує святково прибраний зал і справжня жива новорічна красуня- ялинка. Кожного року у новорічній програмі задіяно близько 40-ка гуртківців. Всі ролі у виставі теж виконують вихованці гуртків. 

Адміністрація ЦДЮТ заздалегідь звертається до адміністрацій міських шкіл, запрошує на новорічну виставу учнів з класними керівниками, узгоджує графік проведення вистав. Кожного року новорічні вистави в ЦДЮТ відвідує близько 1000 глядачів. Без перебільшення, на сьогодні це саме масове і видовищне новорічне свято для дітей нашого міста.

  Вистави в ЦДЮТ - платні. Кожного року аналізуються витрати за рік і наказом по ЦДЮТ затверджується вартість квитка.  З батьків  вихованців ЦДЮТ ніколи не збирали гроші на потреби Центру, тому кошти, отримані від проведення новорічних свят - основне  джерело позабюджетних коштів, вкрай необхідних для вирішення повсякденних фінансових проблем, а саме: поточний ремонт навчальних кабінетів і будівлі, утримання споруд на подвір'ї, придбання матеріалів для огорожі та її постійний ремонт, придбання і ремонт газонокосарки, придбання канцелярських товарів, виготовлення і оновлення сценічного одягу і реквізиту, придбання і ремонт комп'ютерної і копіровальної техніки та  музичної апаратури. Крім того, кошти, які зароблені під час новорічних свят, витрачаються на оплату проїзду гуртківців та їх керівників для участі в обласних та Всеукраїнських конкурсних заходах, організацію "солодкого столу" для юних артистів - учасників вистав, нагородження найактивніших гуртківців грамотами ЦДЮТ  і призами наприкінці навчального року і т. і.

 Виготовлення і реалізація квитків на новорічні вистави знаходяться під постійним контролем централізованої бухгалтерії  міського відділу освіти. Кошти від реалізації квитків здаються до банку і зараховуються  до  спецрахунку ЦДЮТ. 

Переглядів: 58 | Додав: tokmak-cdut | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
close